ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

بیوگرافی استاد رحیمی

 

عنایات حضرت حق موجب شد در سال 1354 در یکی از روستاهای استان گیلان چشم به جهان هستی بگشایم. تحصیلات خود را با کمک خانواده ام تا دیپلم در آن استان گذراندم و به واسطه علاقه بسیار فراوان به ورزش رزمی مقدمات آشنایی من با استاد نوروزی که از مدرسین برجسته هستند فراهم گردید. پس از مشورت با ایشان تکواندو را انتخاب وبا تلاش های فراوان وعنایات اساتیدم موفق به گرفتن کمربند آبی شدم .

در سال 1375 فعالیت خود را نزد استاد بزرگ تکواندو ایران جناب آقای مرتضی کریمی به عنوان شاگرد ادامه وتا مرحله دان 3 پیشرفت نموده و به واسطه آموزش ها وتجربیاتی که از شرکت در مسابقات کسب نموده، موفق شدم حکم داوری در این رشته را نیز کسب وبه فعالیت در این خصوص بپردازم.

در سال 1378 به واسطه احساس نیاز جهت فراگیری علوم و فنون دفاع شخصی نزد استاد فکرت شروع به فعالیت نموده و پس از سپری نمودن مراحل مختلف به عنوان مربی و داور درجه یک فدراسیون جودو انتخاب شدم. به دنبال آن به واسطه علاقه ام به پیشرفت در سال 1381 نزد استاد عزیزم آقای موسوی با سبک سای سه (نحوه بکارگیری انواع سلاح سرد و سبک) آشنا و پس از سپری نمودن مراحل تئوری و عملی این سبک به عنوان مربی درجه یک انتخاب و موفق گردیدم دان 6 این هنر زیبا را نیز کسب نمایم .

عنایات حضرت حق موجب گردید که همزمان با فعالیت در میادین ورزشی مورد علاقه ام تحصیلات خود را در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی تا مدرک کارشناسی ارشد ادامه داده و اکنون به عنوان یک نیروی علمی و آموزش دیده در دانشگاه های آزاد و نیز نیروهای مسلح مشغول انجام وظیفه می باشم. با یاری خداوند کریم تلاش می نمایم تمام تجارب علمی و عملی خود را جهت آموزش علاقمندان در کشور عزیزم بکار گیرم .

امام علی (ع) میفرمایند : الزكات العلم نشره

ان شاءا... بتوانم با خدماتم قدردان زحمات همه اساتیدی باشم که به بنده محبت و عنایت داشته اند .

والســـلام ------علیرضا رحیمی 

 

 

 

چه کسی آنلاین است؟

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نظرات توییتر

احمد:  سایت بسیار جالبی دارید. درود بر استاد رحیمی     

    فرزام:  استاد سایت پربار و ارزشمندی است    

 

   علی:  از آموزش تکنیک ها بسیار بهره بردم    

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید